Sestavy FiskalPRO – komplexní řešení na jedném místě

Máte velký nebo středně velký kamenný obchod?
Potřebujete certifikované, spolehlivé a kvalitní  řešení?

Vyberte si pokladní sestavy FiskalPRO, které se perfektně hodí do vaší prodejny a padnou do vašeho pokladního místa jako ulité!

FiskalPRO řeší potřeby i pro náročnější obchodníky, kteří si mimo jiné potrpí na kvalitě, ergonomii a flexibilitě pokladního místa, které má v první řadě zjednodušit práci obsluhy a usnadnit prodej zákazníkovi.

V naší nabídce najdete nejen jednoduchá mobilní řešení, ale také pokladní sestavy s platebním terminálem a tabletem nebo programovatelnou klávesnicí na jednom kompaktním místě.

Kompaktní sestava- FiskalPRO Orange

Model dotykové pokladní sestavy FiskalPRO Orange  obsahuje tiskárnu, platební terminál a 10,1 palcový tablet s mobilní aplikací FiskalPRO MOBILE. To vše najdete na kompaktním, masivním a stabilním BASIC stojanu, díky kterému můžete otáčet platební terminál od obsluhy směrem k zákazníkovi a zpět.

K sestavě FiskalPRO Orange  lze připojit i externí zařízení, jako například peněžní zásuvku, digitální váhu či skener čárových kódů. Kromě toho máte k dispozici i FiskalPRO Cloud, který vám nabízí online přehled o vaší provozu a ve kterém můžete dělat všechna nastavení, které se dostanou online do vašeho pokladního řešení

jak vám můžeme pomoci?